• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

  • 59грн
  • 1219грн

Розетки і Вимикачі Legrand Valena

Артикул: 770470
Ціна з ПДВ: 1 218.86 грн
Артикул: 774123
Ціна з ПДВ: 613.76 грн
Артикул: 774223
Ціна з ПДВ: 613.76 грн
Артикул: 770251
Ціна з ПДВ: 59.40 грн
Артикул: 770252
Ціна з ПДВ: 59.40 грн

Інтернет-магазин Світлотехніка Київ пропонує до продажу широкий асортимент "Розетки-вимикачі Valena" (Валена) виробництва Легранд на заводі в р. Лімож, Франція (Central Product Laboratory LEGRAND, Limoges, France). Купити розетки Legrand Valena можна оптом або в роздріб. Пропонується спеціальна оптова ціна з урахуванням можливої знижки від 5% до 25% залежно від загального обсягу замовлення. Доставка выключателкй Валена в міста України спеціальною кур'єрською службою.

Электрооснащение французького виробника Legrand

Найголовнішим критерієм, яким слід керуватися при виборі электоаксессуаров, є рівень якості виробів. Але і про дизайн забувати не варто. Сьогодні, в сучасних інтер'єрах тонкощам дизайну відводиться чимала роль. Великою удачею можна вважати, якщо ви знайшли товар «2 в 1». То є надійний високоякісну електрофурнітуру у відповідному одязі і це безсумнівно Valena Legrand.

Французький виробник Legrand є одним з тих, які настільки дорожать своєю репутацією, що її ніхто не може затьмарити вже протягом багатьох років. Кожен, хто вирішив купити розетки і вимикачі Легранд залишився задоволений і вже не бажає користуватися іншим брендом.

Для кожної сфери використання Legrand пропонує свою унікальну колекцію, як наприклад, і Valena Legrand. Це дозволяє зосередити увагу на найбільш необхідних функцій та особливості дизайну.

Особливості і переваги серії Legrand Valena

Однією з найбільш вишуканих серій бренду є колекція Legrand Valena. Їй дизайнери надали особливого значення. Розетки і вимикачі Legrand Valena стануть відмінним доповненням загальної концепції стилю офісних та житлових приміщень, при цьому, не привертаючи до себе уваги яскравими контрастами. На такий витончений стиль фурнітури і робиться акцент виробником.

Ще однією перевагою серії є її універсальність. Вона застосовувана скрізь. Форма виробів класична, лінії чіткі, колірна палітра різноманітна. Веледа пропонує колірну гаму в пастельних тонах, а так само має позиція яскравого кольору. Елегантне виконання і простота робить цю серію однією з найбільш часто купуються на сьогоднішній день.

Особливо приємним фактом є те, що Legrand Valena не надто дорога колекція. Ціна Легранд Велена доступна для багатьох наших споживачів. А термін бездоганної служби дуже великий, як і у всіх виробів цього виробника.

Дизайн вирішує багато

Дизайн в електротехнічному обладнанні важливий не менше його якості, надійності і функціональності. Саме тому дизайнери французької компанії Legrand вклали максимум зусиль в створення серії Valena. Результатом їх роботи стала серія електротехніки з витонченим, вишуканим дизайном, обладнана за останнім словом галузі. Вимикач Legrand Valena (Валена) – чудове доповнення інтер'єру будь-якого приміщення, будь то офісний кабінет або домашня вітальня. Вони не привертають до себе зайвої уваги, а лише доповнюють інтер'єр, залишаючись однією з самих функціональних частин. Саме на це і була зроблена ставка у розробці серії. Розетка Legrand Valena (Валена) в поєднанні з вимикачами утворює єдине рішення у виборі настановної електротехніки для приміщення. Її дизайн чудово вписується практично в будь-який інтер'єр, привносячи в нього якусь родзинку. Чіткість ліній, м'які кольори, плавність переходів, проста геометрія форм, а також надійність, простота монтажу і задоволення від експлуатації – так можна охарактеризувати цю серію виробів компанії Легранд. Розетки і вимикачі мають можливість вертикального та горизонтального монтажу. Вони адаптовані для експлуатації в різних умовах, наприклад, для використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Як і де вибирати якісні электроаксессуары

Сьогодні на ринку відповідного обладнання представлено багато товарів в багатьох торгових місцях. Але якщо мова йде про такому важливому товар, як электрооснащение, то до вибору варто ставитися максимально виважено. По-перше, вимикачі Легранд Велена не варто купувати в тих магазинах, де дуже значно відрізняється вартість. Напевно ви маєте справу з підробкою. Купити розетки Легранд Велена можна в спеціалізованому магазині, який дорожить своєю репутацією. Крім того, зараз поважаючі себе торгові представництва мають свій власний сайт. Скориставшись ним, ви можете купити Легранд Велена за лічені хвилини без особливих зусиль.

Нагадаємо, що Світлотехніка є офіційним дистриб'ютором компанії Legrand в Україні. В наявності на складі в Києві постійно підтримуються товарні запаси розеток і вимикачів французького та іспанського виробництва концерну Легранд. Вибрати й Купити розетки Легранд можна після відвідин нашого виставкового шоурума в офісі компанії. Для эектромонтажников і оптових покупців надаються знижки.(044) 390-0825 / (067) 246-1828 /