• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Группа
Ціна

-

  • 360грн
  • 361грн

Дуже часто електроприлади використовуються в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, наприклад, у ванній кімнаті. У такому приміщенні не тільки підвищений рівень вологості, але і є ризик попадання води на електроприлади, тому забезпечення безпеки їх використання має визначальне значення.

До вибору розеток і вимикачів для приміщень з високою вологістю варто підходити максимально відповідально, віддаючи перевагу лише виробам, які мають певну ступінь захисту, таким як розетки і вимикачі серії Plexo від компанії Legrand, що володіє багаторічним досвідом їх виробництва.

Вимикач Legrand Plexo (Плексо) може бути призначений для відкритого або прихованого монтажу, в залежності від моделі. Кожна модель має підвищений ступінь захисту від вологи, пилу і появи бактерії, які охоче розмножуються у вологому середовищі.

Кожна розетка Legrand Plexo (Плексо), так само як і вимикачі, має високий ступінь захисту від вологості. Розетки цієї серії також розраховані на відкритий і закритий монтаж. Крім розеток і вимикачів серія Plexo представлена і іншими видами захищеної від вологи і пилу електротехнічною продукцією.

Купити розетки і вимикачі Легранд Плексо в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу різноманітного електротехнічного обладнання, ви маєте можливість купити розетки і вимикачі Legrand Plexo в Києві та за межами столиці, оформивши доставку в своє місто.

Переглянувши каталог виробів компанії Легранд, представлений на нашому сайті, ви зможете замовити вироби не тільки серії Плексо, але і інших серій відомого французького бренду.

Вартість кожного виробу формується з його технічних характеристик і властивостей, що закладені виробником.