• Категорії
  • Фільтри
  • Сортування

Фільтри товарів

Бренд
Тип
Ціна

-

  • 38грн
  • 593грн

Інтер'єр адміністративних будівель, а також забезпечення зручності та безпеки використання електрообладнання в них не менш важливі ніж ці ж параметри в житловому будинку. Це твердження взято за основу створення серії розеток і вимикачів Mosaic французької компанії Legrand. Серія включає в себе також рішення для електромереж, які дозволяють підвищувати продуктивність роботи офісів і бізнес-центрів.

Вимикач Legrand Mosaic (Мозаїк) – це ергономічний і сучасний дизайн, а також простий і зручний монтаж, словом, все, що потрібно сучасному офісу. Моделі вимикачів і розеток цієї серії високо оцінені дизайнерами і електротехніки, за їх надійність, якість і зручність експлуатації.

Кожна розетка Legrand Mosaic (Мозаїк) – це складова єдиної системи, за допомогою якої можна створювати автоматизовану систему роботи офісу. Красивий, елегантний, але разом з тим діловито-строгий дизайн цих розеток – чудове доповнення до їх функціональності і бездоганній якості.

Чудові якості виробів компанії Legrand чудово доповнює їх доступна вартість, роблячи вибір на користь придбання електротехнічної продукції цієї марки, економічно вигідним і виправданим рішенням.

Купити розетки і вимикачі Легранд Мозаїк в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу електротехнічного обладнання, ви зможете купити розетки і вимикачі Legrand Mosaic (Мозаїк) у Київі або іншому місті

Ознайомившись з каталогом виробів компанії Легранд, ви можете замовити розетки і вимикачі не тільки серії Мозаїк, але і інших серій, а також оформити їх доставку в свій населений пункт.

Ціна розеток і вимикачів розрізняється відповідно з їх характеристиками.