Навісні Електрощити : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Навісні Електрощити

Електрощитом називається спеціальний бокс (короб) з установленими в ньому різними електротехнічними пристроями, об'єднаними в єдиний ланцюг. За типом монтажу електрощити поділяються на: навісні і вбудовувані.

Використання навісних електрощитів можливо для внутрішньої і зовнішньої проводки. Купити накладні щити в Україні намагаються для побутового і промислового використання, оскільки одним з їх переваг є простота монтажу.

Купити навісні електрощити в Києві можна різного виконання, з різним ступенем захисту корпусів залежно від того, на якому об'єкті він буде встановлюватися.

Переваги навісних електрощитів

  1. Відсутність необхідності серйозних монтажних робіт. Не треба довбати стіну для того, щоб встановити електрощиток.
  2. Можливість використання накладного електрощита для монтажу прихованої і відкритої електропроводки.
  3. Простота обслуговування. При необхідності такий тип електрощита легко можна замінити на новий щит з великою кількістю модулів.

Крім ряду переваг навісні  електрощити квартирні мають і інші особливості, наприклад:

  • Коробка електрощита на кілька сантиметрів виступає від стіни, що потрібно враховувати при виборі місця монтажу обладнання.
  • Багато моделі навісних електрощитів володіють ступенем захисту IP43.
  • При монтажі навісного електрощита всередині квартири можна підібрати колір корпусу, не выбивающийся із загальної картини інтер'єру.
  • Корпус більшості видів навісних електрощитів виготовляється з міцних металевих листів, що офарблюються порошковим напиленням. Є моделі з корпусом з пластика. Вони відрізняються меншою вагою і більш естетичним зовнішнім виглядом.
  • Навісні електрощити увазі встановлення в них панелей з DIN-рейками, а також монтажних плат.
  • Багато моделі електрощитів навісного типу передбачають встановлення засувки поворотного типу, а також замки з ключами.

Купити навісні електрощити в Україні

Наша компанія, займаючись реалізацією різноманітного електротехнічного обладнання та освітлювальної техніки, не могла залишити без уваги продаж такого обладнання, як електричні щити. Звернувшись до нас, ви зможете придбати навісні електрощити у Києві та інших містах.

Доставку в міста і області ми здійснюємо за допомогою послуг кур'єрських служб (вантажоперевізників). Замовивши електрощити та інше устаткування, ви зможете отримати його в представництві кур'єрської служби у своєму населеному пункті або ж замовити доставку безпосередньо до місця монтажу.

Ціна на всі види електромонтажного устаткування, що реалізовується нами, в тому числі  електрощити квартирні більш ніж демократична. Ми орієнтовані на співпрацю, як з оптовими, так і роздрібними замовниками. Нашим оптовим покупцям ми пропонуємо можливість отримання знижки на куплені вироби, розмір якої залежить від обсягу замовлення.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка