Дифавтомат ABB серія DSH201 заміна DS 951 ABB : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Дифавтомат ABB серія DSH201 заміна DS 951 ABB

Дифавтомат ABB серія DS951 : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

У червні 2019 року компанія АББ виводить на ринок України диференціальні автоматичні вимикачі серії DSH201, які замінюють в сімействі обладнання COMPACT HOME популярну і багато років випускалася серію DS951. Головна відмінність - конструктивне відповідність обладнання COMPACT HOME і COMPACT STANDARD.
Орієнтовно до кінця 2019 року у нашій пропозиції будуть присутні обидві серії. Однак, ціни на DS951 будуть поступово збільшуватися, а доступність на складі знижуватися. Повністю припинити прийом замовлень завод планує в кінці 2019 року.
 

 

 

Німецька компанія пропонує дифавтомат серії DS9 для побутових і промислових щитів на змінні струми витоку і пульсуючі струми витоку з постійними складовими – тип А.

 

Призначення

Дифавтомати та ПЗВ в чому різниця? Дифавтомати відрізняються від простого УЗО тим, що вони включають його, як одну із складових компонентів. Якщо ПЗВ реагує тільки на струм витоку, то дифавтомат має одразу три функціональні призначення:

 1. Захист від струму витоку;
 2. Захист від струмів перевантаження;
 3. Захист від струмів короткого замикання в мережі.

По суті, він об'єднує в одному корпусі автоматичний вимикач диференціального реле, що і робить його більш універсальним пристроєм. Таке поєднання позначається і на ціні пристрою.

Основні характеристики

Диференціальний автомат ABB має наступні основні характеристики:

 • Номінальна вимикаюча здатність Icn = 6000 A;
 • Номінальний струм комутації (на землю) становить Idm = 3 kA;
 • Характеристики спрацювання теплового розчіплювача у двох варіаціях: В і С.
 • Подача напруги здійснюється, як зверху, так і знизу приладу рис. 1

Подача напруги здійснюється, як зверху, так і знизу приладу рис. 1 : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

 • Установка проводиться у відповідність з рис. 2

Установка виробляється у відповідність з рис. 2 : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

 • Демонтаж зображено на рис. 3

Демонтаж зображено на рис. 3 : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

 • Кнопка TEST (ТЕСТ) служить для визначення працездатності диферен автоматів – рис. 4

Кнопка TEST (ТЕСТ) служить для визначення працездатності диферен автоматів – рис. 4 : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

 • Індикація причини спрацювання вказана на рис. 5

Індикація причини спрацювання вказана на рис. 5 : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Область застосування

Диферен автомат АВВ використовується для установки в електричний розподільний щиток. Він, як і інше модульне обладнання, кріпиться на універсальній ДІН -рейку з допомогою засувки. Легкий монтаж або демонтаж зручний для експлуатації, перевірки та заміни. Використовуючи диферен автомат 16а для розеткових груп електропроводки, досягається забезпечення безпеки експлуатації. У квартирах і кімнатах котеджів цього номінального значення може іноді бути не дуже достатньо. Електрики об'єднують в одну групу досить багато окремих ліній розеток із загальним споживанням, що перевищує 3,5 кВт. В цьому випадку необхідно використовувати більш потужний диференціальний автомат ABB, наприклад на 20А або 25А. Дифавтомати АВВ повністю убезпечать від струмів витоку і струмів короткого замикання членів сім'ї або співробітників в офісі.

Як вибрати і купити дифавтомати ABB

Вибирати  диферен автомат АВВ повинен кваліфікований електрик.Загальний підхід для підбору:

 •   сума навантаження на лінії електпітанія - вибір за номінальною струм спрацьовування автомата;
 •   струм витоку 30 мА - диф автоматів АВВ
 •   характеристика З або В вибирається залежно від типу використовуваної навантаження

  Купити діфавтомат ABB набагато простіше. Необхідно розмістити замовлення в нашому інтернет-магазинів через корзину або зателефонувати за контактними телефонами (044) 390-0825 або (067) 246-1828. З характеристикою З практично завжди є в наявності на складі в Києві. На дифавтомати ABB ціна вказана Прайс з урахуванням ПДВ. Оптовим покупцям і елекромонтажнікам ціна надається з урахуванням знижки. Відправлення в міста України проводиться спеціальною кур'єрською службою Нова пошта.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка