Дифавтомат ABB серія DS201 ABB : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Дифавтомат ABB серія DS201 ABB

Диференційний автоматичний вимикач DS201 ABB : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Вибираємо Диф Автомат DS201 ABB

Дифавтомати АВДТ DS 201 АВВ  – це нові автоматичні вимикачі диференціального струму (АВДТ), які представлені в серіях пристроїв DS201 і DS202C 1P+N і 2P. Повна захист забезпечується одним пристрій за рахунок мистецтва комбінування. Немає необхідності використовувати окремо автомати узо дифавтомати вирішують цю проблему - в одному корпусі встановлено кожен з цих елементів.

Робота дифавтомата повністю дозволяє замінити пристрої АВДТ 1P+N і об'єднати в одному пристрої захист від надструмів і струму витоку, або як його ще називають - замикання на землю. Не дивлячись на те, що серія випускається в двох варіаціях максимального струмового відключаючої здатності, ми пропонуємо тільки 6000 А , як більш стійку до експлуатації. Така вимикаюча здатність дозволяє застосовувати диференціальний автоматичний вимикач DS201 в досить потужних електричних установках. Як TN-мережі.   

 

Область застосування диф автоматів DS 201

Застосовуються в житловому і комерційному секторі нерухомості, а також на виробництві. Їх застосування повністю виправдано не тільки з точки зору безпеки, що, безумовно, дуже важливо, але і з точки зору вартості придбання та обслуговування. Легке підключення дифавтомата в однофазної мережі здійснюється за допомогою гвинтових контактних груп, які забезпечать надійний контакт на весь період експлуатації. Для спрощення електричного монтажу підключення кабелів (гнучких перерізом 25 мм2) або шин проводиться за допомогою заснованих на новаторській технології подвійних циліндричних клем. Пристрої серій DS201 і DS202C призначаються для простої установки на симетричну DIN-рейку 35 мм, у відповідності зі стандартом EN 60715.

 

 

Чому саме DS201

Ця серія АВДТ розроблена компанією АВВ (АББ) для задоволення потреб у электромонтажном секторі послуг на об'єднані пристрою захисту. Необхідність забезпечувати одним комбінованим пристроєм повний захист електричних ланцюгів, електропроводки і сучасного побутового та промислового обладнання.

ABB (АББ) розширило лінію продуктів System M pro compact® і впровадила нові автоматичні вимикачі диференціального струму. Випуск виробляється на заводах в Німеччині. З можливих варіантів модулів DS201 (1 фаза + нейтраль) і DS202C (2 фази) інтернет-магазин Світлотехніка пропонує тільки варіант №1, як цілком достатній для використання в будинках.

Основна відмінність перед аналогами і попередніми серіями продуктів вона оснащена сучасним технічним рішенням в області у відношенні:

  • Стандартизації розмірів;
  • Розширення характеристик спрацьовування;
  • Збільшення відключаючої здатності;
  • Можливість використання додаткових аксесуарів.

АВДТ DS 201 входять до складу серії System M pro compact® і мають профіль, що співпадає з профілем інших пристроїв цієї серії. На кожен дифавтомат схема підключення нанесена на бічній панелі. Такий підхід від виробника дозволив отримати скоординований і акуратний вигляд всієї установки. Робота дифавтомата здійснюється на комбінованому принципі:

  • захист від струмів витоку
  • захист від струмів короткого замикання
  • захист від струмів перевантаження

 

Завантажити каталог Диференційний автоматичний вимикач DS201 ABB

Завантажити каталог Диференціальний автоматичний вимикач DS201 ABB : інтернет-магазин SvtSvet.Com.Ua Київ

Купити DS201 в Києві

Пропонуємо дифавтомат купити АВДТ DS201 зі складу Київ - постачання здійснюється під замовлення. Строк поставки узгоджується додатково і, як правило,  складає  до трьох днів. Найбільш популярний серед покупців та електриків дифавтомат 16а. Продаж диферен автоматів DS201 Abb проводиться по Україні зі складу в Києві. Необхідно розмістити замовлення в нашому інтернет - магазині через корзину або зателефонувати за контактними телефонами (044) 390-0825 або (067) 246-1828. На кожне пристрій DS201/DS202C наноситься RFid-мітка, що містить унікальний серійний номер, присвоєний компанії ABB у відповідності зі стандартом ISO/IEC FCD 15693-3, щоб можна було підтвердити справжність виробу. Завдяки унікальним серійним номером, ABB може легко виявити контрафактні вироби і підтвердити справжність будь-якого конкретного виробу. Інтеграція Пам'ять RFid-міток дозволяє зберігати в етикетці інформацію, яка може використовуватися по всій ланцюжку розподілу продукції. Отримання даних Завдяки інформації, що зберігається в пам'яті RFid - міток, ABB може легко і швидко отримувати дані про своїх виробах. Етикету, що підтверджує безпеку і якість виробів ABB

У цій категорії немає товарів.