Корпусний Автомат Eaton (Moeller) : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Корпусний Автомат Eaton (Moeller)

Корпусний автоматичний вимикач

Автоматичний вимикач являє собою прилад для захисту електромережі від короткого замикання і перенапруження. Автомат відключає подачу електрики при виявленні відповідних поразок. В залежності від сфери застосування, автоматичні вимикачі володіють різними технічними параметрами. Для застосування в побуті або невеликих офісних приміщеннях досить простих автоматичних вимикачів. Корпусний автоматичний вимикач служить для установки, в основному, на промислових об'єктах.

 

Відмінні параметри корпусних автоматів

Корпусні автомати за розмірами і вагою дещо перевищують побутові. Їх можна налаштувати на різні струми спрацьовування. Корпусні вимикачі мають більшу стійкість до аварійних струмів і більш високий термін експлуатаційної служби, що підтверджується гарантійними зобов'язаннями виробника. При монтажі так само присутні певні особливості, але вони не дуже значні.

 

Функції і конструкція корпусних вимикачів

Основні функції корпусних автоматичних вимикачів такі ж, як і у побутових. Це захист від струмів перевантаження і короткого замикання, а так само комутація електромережі. Складаються корпусні автомати з розчіплювачів, дугогасящей камери і вихлопного отвору. Корпус виготовлений з високоміцного матеріалу, який не проводить електричний струм.

 

Корпусний автомат  Eaton (Moeller)

Автоматичні вимикачі компанії Eaton, яка придбала в 2008 році контрольний пакет акцій німецького заводу Moeller, є одними з найнадійніших на ринку на сьогоднішній день. Основні виробничі потужності розташовані в деяких європейських країнах. Устаткування відрізняється довгим терміном безперебійної служби і високими технічними можливостями, і це виправдовує кілька високу в порівнянні з іншими вартість.

Менеджмент Eaton завжди відкритий для своїх споживачів і намагається допомогти їм більш ефективно і безпечно використовувати енергоресурси.

Автомати Ітон серії BZMB1 є одними з найпопулярніших корпусних автоматичних вимикачів, представлених на ринку электрозащитного обладнання України. Це компактні, безпечні і прості в управлінні захисні прилади, які виконані по інноваційним технологіям концерну. BZMB1 спеціально розроблені для застосування в промисловій та побутовій сфері і відповідають всім необхідним стандартам якості та безпеки. Це надійне високотехнічне обладнання в масивному корпусі, яке може витримати будь-які навантаження.

 

 

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка