Світлодіодні Лампи : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Світлодіодні Лампи

Світлодіодні лампи займають пріоритетні позиції

Світлодіодні лампи вважаються одним з найсучасніших і ефективних джерел світла.  Всі види світлодіодних ламп відрізняються від попередніх їм джерел світла великим терміном служби, чудовою енергоефективністю і високою якістю освітлення.  У нашому асортименті представлені світлодіодні лампи компаній Osram і Philips.

Фото - Светодиодные лампы с цоколем Е27 от «SVTsvet»

Якості цих джерел світла дозволяють купити світлодіодні лампи в Україні для освітлення широкого спектру об'єктів, починаючи від об'єктів промислового призначення, і завершуючи організацією побутового освітлення.  Освітлення паркових зон, садів, доріжок, павільйонів, торгових площ стає більш економічним і ефективним, якщо для його організації купити світлодіодні світильники в Києві і інших містах.

Фото - Светодиодные лампы с цоколем G53 от «SVTsvet»

Область застосування світлодіодних ламп

 Відповідно до областю застосування існує наступна класифікація світлодіодних ламп, згідно з якою ці джерела світла діляться на:
 •  Лампи, призначені для побутового застосування.
 •  Лампи світлодіодні для спеціальних умов.
 •  Професійні світлодіодні лампи.

 Серія світильників PARATHOM PRO компанії Osram - один з видів світлодіодних ламп для професійного висвітлення, що задає нові стандарти в світі світлотехнічного обладнання.

Фото - Светодиодные лампы с колбой Глобус G95 от «SVTsvet»

Серія PARATHOM CLASSIC від Osram - лами для побутового застосування.  Зовні вони схожі на застарілі лампи розжарювання, що дозволяє підбирати світлодіодні лампи до світильників будь-якої конструкції і дизайну, а також організувати максимально ефективне і економічне освітлення.
 
 Прикладом світлодіодних ламп, які використовуються в спеціальних умовах, є лампи, що застосовуються для освітлення холодильного обладнання.
 

 Світлові характеристики і світлодіодні лампи

 Не дивлячись на те, що світлодіодні лампи ніби як і нове джерело світла, але, тим не менше, для світлодіодних ламп притаманні такі ж характеристики, як і для флуоресцентних джерел світла.  Варто нагадати, що до основних светотехническим характеристикам, які дозволяють оцінити якість джерела світла і порівняти світлодіодні лампи між собою або з флуоресцентними джерелами відносять:
 •  Світловий потік;
 •  Потужність споживання;
 •  Еквівалентна потужність для лампи розжарення;
 •  Індекс передачі кольору;
 •  Сила світла;
 •  Кольорова температура;
 •  Кут;
 •  Ціна - не світлотехнічна, але дуже важлива характеристика

 Переваги світлодіодних ламп

Фото - Флуоресцентная экономка должна быть заменена на Светодиодные лампы купить в «SVTsvet»

 

 • Высочайшее качество;
 • Устойчивость к перепадам электроэнергии;
 • Экологичность;
 • Низкое потребление электроэнергии;
 • Высокий уровень эффективности.

Купити світлодіодні лампи в Україні

Продаж сучасних високоефективних світлодіодних ламп здійснюється нашою компанією досить давно.  Звернувшись в нашу компанію, ви зможете купити світлодіодні лампи в Києві, для освітлення будь-якого об'єкта, приміщення або території.  Вибрати оптимальні джерела світла вам допоможуть наші досвідчені фахівці, які зорієнтують вас в характеристиках виробів і їх ефективності, згідно того, для освітлення якого об'єкта вони будуть використовуватися.

Фото - Давно необходимо поменять в производственных помещениях линейные лампы на Светодиодные лампы «SVTsvet»

У нашому асортименті представлені найпопулярніші моделі цих джерел світла.  Крім продажу ламп з числа позицій, наявних у нас в наявності, ви можете замовити цікавлять вас джерела світла по каталогам Osram і Philips.
 
 Для оптових покупців ми пропонуємо особливі умови співпраці і вигідну ціну на весь асортимент, представлений в інтернет-магазині.
 
 Доставку виробів за межі столиці ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб.

 


Светодиодные лампы занимают приоритетные позиции

Светодиодные лампы считаются одним из самых современных и эффективных источников освещения. Все виды светодиодных ламп отличаются от предшествовавших им источников света большим сроком службы, превосходной энергоэффективностью и высоким качеством освещения. В нашем ассортименте представлены светодиодные лампы компаний Osram и Philips.

Фото - Светодиодные лампы с цоколем Е27 от «SVTsvet»

Качества этих источников света позволяют купить светодиодные лампы в Украине для освещения широкого спектра объектов, начиная от объектов промышленного назначения, и завершая организацией бытового освещения. Освещение парковых зон, садов, дорожек, павильонов, торговых площадей становится более экономичным и эффективным, если для его организации купить светодиодные светильники в Киеве и других городах.

Фото - Светодиодные лампы с цоколем G53 от «SVTsvet»

Область применения светодиодных ламп

В соответствии с областью применения существует следующая классификация светодиодных ламп, согласно которой эти источники света делятся на:

 1. Лампы, предназначенные для бытового применения.
 2. Лампы светодиодные для специальных условий.
 3. Профессиональные светодиодные лампы.

Серия светильников PARATHOM PRO компании Osram – один из видов светодиодных ламп для профессионального освещения, задающая новые стандарты в мире светотехнического оборудования.

Фото - Светодиодные лампы с колбой Глобус G95 от «SVTsvet»

Серия PARATHOM CLASSIC от Osram – ламы для бытового применения. Внешне они похожи на устаревшие лампы накаливания, что позволяет подбирать светодиодные лампы к светильникам любой конструкции и дизайна, а также организовать максимально эффективное и экономичное освещение.

Примером светодиодных ламп, используемых в специальных условиях, являются лампы, применяемые для освещения холодильного оборудования.

Световые характеристики и светодиодные лампы

Не смотря на то, что светодиодные лампы вроде как и новый источник света, но, тем не менее, для светодиодных ламп присущи такие же характеристики, как и для флуоресцентных источников света. Стоит напомнить, что к основным светотехническим характеристикам, которые позволяют оценить качество источника света и сравнить светодиодные лампы между собой или с флуоресцентными источниками относят:

 1. Световой поток;
 2. Мощность потребления;
 3. Эквивалентная мощность для лампы накала;
 4. Индекс цветопередачи;
 5. Сила света;
 6. Цветовая температура;
 7. Угол рассеивания;
 8. Цена - не светотехническая, но очень важная характеристика

Преимущества светодиодных ламп

Фото - Флуоресцентная экономка должна быть заменена на Светодиодные лампы купить в «SVTsvet»

 

 • Высочайшее качество;
 • Устойчивость к перепадам электроэнергии;
 • Экологичность;
 • Низкое потребление электроэнергии;
 • Высокий уровень эффективности.

Купить светодиодные лампы в Украине

Продажа современных высокоэффективных светодиодных ламп осуществляется нашей компанией довольно давно. Обратившись в нашу компанию, вы сможете купить светодиодные лампы в Киеве, для освещения любого объекта, помещения или территории. Выбрать оптимальные источники света вам помогут наши опытные специалисты, которые сориентируют вас в характеристиках изделий и их эффективности, согласно того, для освещения какого объекта они будут использоваться.

Фото - Давно необходимо поменять в производственных помещениях линейные лампы на Светодиодные лампы «SVTsvet»

В нашем ассортименте представлены самые популярные модели этих источников света. Кроме продажи ламп из числа позиций, имеющихся у нас в наличии, вы можете заказать интересующие вас источники света по каталогам Osram и Philips.

Для оптовых покупателей мы предлагаем особые условия сотрудничества и выгодную цену на весь ассортимент, представленный в интернет-магазине.

Доставку изделий за пределы столицы мы осуществляем с помощью курьерских служб.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
 • Світлодіодна лампа LED Osram A60 E27 7W/840 230V FR
  Купити 4058075096417 Світлодіодна лампа LED Osram LED A60 E27 7W/840 230V FR зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075096417
  Ціна з ПДВ: 49.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-1.5M 20W 6500К 2300Lm 230V AC -одностороння
  Купити 4058075817913 Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-1.5M 20W 6500К 2300Lm 230V AC -одностороння зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua мощность: 5,..
  Артикул: 4058075817913
  Ціна з ПДВ: 153.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram PARATHOM PRO LEDspot 111 75 40 15W 3000К 12V G53
  Купити 4058075105072 Світлодіодна лампа Osram PARATHOM PRO LEDspot 111 75 40 15W 3000К 12V G53 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075105072
  Ціна з ПДВ: 660.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-0.6M 9W 6500К 800Lm 230V AC DE-двустороння
  Купити 4058075377509 Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-0.6M 600 мм 9W 6500К 800Lm 230V AC DE-двустороння зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075377509
  Ціна з ПДВ: 60.00 ГРН
 • світлодіодна лампа SSTPR16 D50 36 4,6W/840 230V GU10 кут 36°, 350lm, 4000K, 1000cd, DIM OSRAM
  Лампа светодиодная SSTPR16 D50 36 4,6W/840 230V GU10 угол 36°, 350lm, 4000K, 1000cd, DIM OSRAM  Диммируемая светодиодная рефлекторная лампа PAR16 со штырьковым цоколем Retrofit. Особенности Низкое энергопотребление Простая замена галогенных ламп благодаря компактным раз..
  Артикул: 4052899390195
  Ціна з ПДВ: 129.00 ГРН
 • світлодіодна лампа VALUE CL A100 14,5W/840 230V FR E27 OSRAM
  Led лампа VALUE CL A100 14,5W/840 230V FR E27 OSRAM Светодиодные лампы, классической грушевидной формы. Применение Бытовое и общее освещение Наружные применения только в подходящих светильниках Преимущества Очень низкая потребляемая мощность и экономия эле..
  Артикул: 4052899973428
  Ціна з ПДВ: 79.90 ГРН
 • світлодіодна лампа LS FIL CL B40 4W/827 230V 470lm E14
  LED ЛАМПА LS FIL CL B40 4W/827  230V 470lm E14 Светодиодные филаментные лампы, классической формы мини-свечи. Преимущества: Низкое потребление энергии Легкая замена классических ламп благодаря компактному дизайну Мгновенный 100% -ный свет, без прогрева ..
  Артикул: 4058075068353
  Ціна з ПДВ: 79.90 ГРН
 • світлодіодна лампа LED 5.5-40W E14 2700K 230V P45 CL ND_AP
  LED ЛАМПА LED 5.5-40W E14 2700K 230V P45 CL ND_AP Cвечевидные светодиодные лампы CorePro LEDcandle предназначены для замены ламп накаливания. Они подходят к светильникам с патроном E14 и являются идеальным вариантом для люстр. Вы экономите как на оплате счетов, так и на замене ламп. ..
  Артикул: 929001142607
  Ціна з ПДВ: 63.99 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDCandle 6.5-75W 2700K BA35 ND FR RCA E14 Essential
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDCandle 6.5-75W 2700K BA35 ND FR RCA E14 Essential 929001905707 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929001905707
  Ціна з ПДВ: 59.01 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDBulb 19W 6500K 230V A80 E27
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDBulb 19W 6500K 230V A80 E27 929002004149 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002004149
  Ціна з ПДВ: 270.60 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 9W 3000K E27 Essential RCA 1CT/12
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 9W 3000K E27 Essential RCA 1CT/12 929002299287 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002299287
  Ціна з ПДВ: 51.99 ГРН
 • світлодіодна лампа LS GX53 40 4,7W/827 230V 100° GX53
  Led лампа  LS GX53 40 4,7W/827 230V 100° GX53  Плоская Led лампа с цоколем GX53. ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Зональное освещение В качестве светильника направленного света для обозначения проходов, дверей, лестниц и т.д. Фоновая подсветка Бытовое использова..
  Артикул: 4058075052864
  Ціна з ПДВ: 190.00 ГРН
 • світлодіодна лампа DULUX D LED 7W/840 230V EM G24D-2 OSRAM
  Led лампа DULUX D LED 7W/840 230V EM G24D-2 OSRAM Светодиодные лампы для работы на ЭМПРА.  ПРИМЕНЕНИЕ Общее освещение при температуре воздуха в пределах -20…+35 °C Супермаркеты и универмаги Проходы и коридоры Отели, рестораны ПРЕИМЕЩЕСТВА Быстр..
  Артикул: 4058075024939
  Ціна з ПДВ: 165.00 ГРН
 • світлодіодна лампа VALUE CLA75 10W/840 230V FR E27 OSRAM
  Led лампа VALUE CLA75 11,5W/840 230V FR E27 OSRAM Светодиодные лампы, классической грушевидной формы/ Применение Бытовое и общее освещение Наружные применения только в подходящих светильниках Преимущества Очень низкая потребляемая мощность Устойчивос..
  Артикул: 4052899973404
  Ціна з ПДВ: 59.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star Parathom16 80 100° 8W 700Lm 4000K 230V GU10
  Купити 4058075211018 Світлодіодна лампа Osram LED Star Parathom16 80 100° 8W 700Lm 4000K 230V GU10 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075211018
  Ціна з ПДВ: 69.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star B60 6.5W 550Lm 3000K 230V FR E14
  Купити 4058075134171 Світлодіодна лампа Osram LED Star B60 6.5W 550Lm 3000K 230V FR E14 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075134171
  Ціна з ПДВ: 59.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа LED Osram A60 E27 7W/827 230V FR
  Купити 4058075096387 Світлодіодна лампа LED Osram LED A60 E27 7W/827 230V FR зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075096387
  Ціна з ПДВ: 49.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-1.5M 20W 4000К 2300Lm 230V AC -одностороння
  Купити 4058075817890 Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-1.5M 20W 4000К 2300Lm 230V AC -одностороння зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075817890
  Ціна з ПДВ: 153.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star MR16 35 36° 4.2W 350Lm 3000K 12V GU5.3
  Купити 4058075160842 Світлодіодна лампа Osram LED Star MR16 35 36° 4.2W 360Lm 3000K 12V GU5.3 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075160842
  Ціна з ПДВ: 69.50 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-0.6M 9W 4000К 800Lm 230V AC DE-двустороння
  Купити 4058075377486 Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-0.6M 600 мм 9W 4000К 800Lm 230V AC DE-двустороння зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075377486
  Ціна з ПДВ: 60.00 ГРН
 • світлодіодна лампа SSTPR16 D50 36 4,6W/827 230V GU10, кут 36°, 350lm, 2700K, 950cd, DIM OSRAM
  Лампа светодиодная  SSTPR16 D50 36 4,6W/827 230V GU10, угол 36°, 350lm, 2700K, 950cd, DIM OSRAM  Диммируемая светодиодная рефлекторная лампа PAR16 со штырьковым цоколем Retrofit. Особенности Низкое энергопотребление Простая замена галогенных ламп благодаря компактн..
  Артикул: 4052899390171
  Ціна з ПДВ: 129.00 ГРН
 • світлодіодна лампа VALUE CL B40 5W/840 220-240V FR E14 OSRAM
  Led  лампа VALUE CL B40 5W/840 220-240V FR E14 OSRAM Светодиодные лампы, классической формы свеча. Применение Бытовое и общее освещение Наружные применения только в подходящих светильниках Преимущества Низкое потребление энергии Легкая замена кл..
  Артикул: 4052899973367
  Ціна з ПДВ: 39.90 ГРН
 • світлодіодна лампа ESS LED 4W E14 2700K 230V R50 RCA
  Led лампа ESS LED 4W E14 2700K 230V R50 RCA Essential LED - светодиодная альтернатива для устаревших точечных галогенных ламп. Обеспечивает естественный световой эффект, а также мгновенную экономию электроэнергии. Преимущества: Экономия энергии до 80 % Увеличение с..
  Артикул: 929001857387
  Ціна з ПДВ: 54.99 ГРН
 • світлодіодна лампа LEDBulb 4-40W E27 3000K 230V P45(APR)
  LED ЛАМПА LEDBulb 4-40W E27 3000K 230V P45(APR) Светодиодные лампы предназначены для замены устаревших ламп накаливания в светильниках, и особенно привлекательны для люстр. Обеспечивают огромную энергию экономии и минимизацию затрат на техническое обслуживание.  Преимущества: ..
  Артикул: 929001160907
  Ціна з ПДВ: 57.99 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDCandle 8-90W 2700K B38 ND FR RCA E14 Essential
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDCandle 8-90W 2700K B38 ND FR RCA E14 Essential 929001325107 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929001325107
  Ціна з ПДВ: 83.01 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 13W 6500K E27 Essential
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 13W 6500K E27 Essential 929002305387 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002305387
  Ціна з ПДВ: 77.00 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 7W 6500K E27 Essential RCA 1CT/12
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 7W 6500K E27 Essential RCA 1CT/12 929002299187 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002299187
  Ціна з ПДВ: 45.99 ГРН
 • світлодіодна лампа LS GX53 40 4,7W/840 230V 100° GX53
  Led лампа LS GX53 40 4,7W/840 230V 100° GX53  Плоская Led лампа с цоколем GX53.   ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Зональное освещение В качестве светильника направленного света для обозначения проходов, дверей, лестниц и т.д. Фоновая подсветка Бытовое использова..
  Артикул: 4058075052888
  Ціна з ПДВ: 190.00 ГРН
 • Стартер MASTER LEDtube Starter EMP
  Стартер MASTER LEDtube Starter EMP Заглушка для Led ламп, используется в цепи с ПРА, при замене люменисцентной лампы на светодиодную лампу LEDtube Philips. Выполняет функцию предохранителя для защиты лампы от короткого замыкания и перенапряжения. Габаритный размер 3 mm 21.5 mm 34.5 m..
  Артикул: 929000299902
  Ціна з ПДВ: 0.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star PAR16 50 36 5W 370Lm 4000K 230V GU10
  Купити 4058075403406 Світлодіодна лампа Osram LED Star PAR16 50 36 5W 370Lm 4000K 230V GU10 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075403406
  Ціна з ПДВ: 59.90 ГРН
 • LED лампа OSRAM LP PAR16 80 36° 8,3W 3000K 575Lm 230V GU10 DIM
  Купити 4058075449268 LED лампа OSRAM LP PAR16 80 36° 8,3W 3000K 575Lm 230V GU10 DIM зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075449268
  Ціна з ПДВ: 175.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star B60 6.5W 550Lm 4000K 230V FR E14
  Купити 4058075134140 Світлодіодна лампа Osram LED Star B60 6.5W 550Lm 4000K 230V FR E14 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075134140
  Ціна з ПДВ: 59.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star B60 6.5W (550Lm) 3000K 230V FR E27
  Купити 4058075134232 Світлодіодна лампа Osram LED Star B60 6.5W (550Lm) 3000K 230V FR E27 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 4058075134232
  Ціна з ПДВ: 59.00 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-1.2M 16W 6500К 1800Lm 230V AC -одностороння
  Купити 4058075817876 Світлодіодна лампа Osram LED ST8B-1.2M 16W 6500К 1800Lm 230V AC -одностороннязі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075817876
  Ціна з ПДВ: 99.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED Star MR16 50 110° 4.2W 350Lm 3000K 230V GU5.3
  Купити 4058075129061 Світлодіодна лампа Osram LED Star MR16 50 110° 4.2W 350Lm 3000K 230V GU5.3 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075129061
  Ціна з ПДВ: 59.90 ГРН
 • Світлодіодна лампа Osram LED STAR PIN40 3,8W 2700К 230V 470 lm 240° G9
  Купити 4058075811812 Світлодіодна лампа Osram LED STAR PIN40 3,8W 2700К 230V 470 lm 240° G9 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua ..
  Артикул: 4058075811812
  Ціна з ПДВ: 179.00 ГРН
 • світлодіодна лампа CorePro LED PLC 6.5W 840 2P G24d-2 PHILIPS
  Лампа светодиодная CorePro LED PLC 6.5W 840 2P G24d-2 PHILIPS Прямая замена компактных не интегрированных люминесцентных ламп  с цоколем G24d-2. Особенности Низкое энергопотребление, позволяет экономить до 90 % электроэнергии без потери сил света. Не содержит ртуть..
  Артикул: 929001201502
  Ціна з ПДВ: 261.99 ГРН
 • світлодіодна лампа P PAR16 8036 6.9W/827 220-240V GU10
  Led лампа P PAR16 8036 6.9W/827 220-240V GU10 Светодиодные рефлекторные лампы PAR16 со штырьковым цоколем Retrofit. Применение Магазины Гостиницы Музеи, художественные галереи Бытовое освещение В качестве светильника направленного света дл..
  Артикул: 4052899958173
  Ціна з ПДВ: 148.00 ГРН
 • світлодіодна лампа LED S CLA75 9W/840 230V 806lm FR E27
  LED ЛАМПА LED S CLA75 9W/840 230V 806lm FR E27 Светодиодные лампы, классическая форма лампы. Преимущества: Очень низкое потребление энергии Ударопрочность и вибростойкость благодаря светодиодной технологии Чрезвычайно долгий срок службы Отсутствие..
  Артикул: 4058075086647
  Ціна з ПДВ: 49.90 ГРН
 • світлодіодна лампа LS MR16 50 110 4,2W/840 230V 350lm GU5.3
  LED ЛАМПА  LS MR16 50 110 4,2W/840 230V 350lm GU5.3 Прямая замена галогенных рефлекторных ламп MR16 12V цоколь GU5. Сравнительно невысокая цена на немецкое качество. Экономия электроэнергии до 90%. Включение в сеть через трансформатор 12V. Преимущества  Низко..
  Артикул: 4058075129092
  Ціна з ПДВ: 59.90 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LED R50 4W 4000K 230V RCA E14 Essential
  Купити Лампа світлодіодна Philips LED R50 4W 4000K 230V RCA E14 Essential 929001857487 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929001857487
  Ціна з ПДВ: 54.99 ГРН
 • Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 13W 4000K E27 Essential
  Купити Лампа світлодіодна Philips LEDBulb A60 13W 4000K E27 Essential 929002305287 зі складу в Києві або з доставкою по Україні. Замовлення приймається через інтернет-портал компанії Світлотехніка або за телефону: (067) 246-1828; та електронною поштою svtsvet@svt.org.ua..
  Артикул: 929002305287
  Ціна з ПДВ: 77.00 ГРН