Галогенні лампи з відбивачем 230 В : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Галогенні лампи з відбивачем 230 В

Галогенні лампи, володіючи економічністю і компактністю поступово витісняють лампи розжарювання, замінюючи їх як в побутовому, так і в промисловому освітленні.  Одним з видів галогенних ламп, що користуються попитом, є галогенні лампи з відбивачем 230В.

Фото - Галогенная лампа с отражателем 230 В

Замовити галогенні лампи з відбивачем 230В в Україні можна для спрямованого освітлення побутових приміщень (наприклад, для точкового освітлення), а також громадських будівель або промислових об'єктів.

Характеристики галогенних ламп з відбивачем 230В:

 • Економічне споживання електроенергії.
 • Яскраве світіння.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Можливість використання ламп в тих світильниках, де використання інших видів джерел світла неможливо через конструкції освітлювального приладу.
 • Відбивач дозволяє концентрувати світловий потік в одному напрямку.
 • Можливість вибору кута випромінювання лампочки.
 • Різноманітність розмірів, форм і потужності ламп, що дозволяє підібрати їх до різних видів світильників.
Такий перелік характеристик обумовлює досить широку сферу використання цих джерел світла. Купити галогенні лампи з відбивачем 230В в Києві можна для використання в таких цілях:
 1. Використання в світильниках спрямованого світла типу Даунлайт.
 2. Використання для декоративного освітлення.
 3. Використання для освітлення житлових приміщень.
 4. Для освітлення громадських будівель.
 5. Для створення неординарних рішень в освітленні, втілення дизайнерських ідей.

Галогенні лампи з відбивачем 230В в Києві

Наша компанія спеціалізується на реалізації різних видів джерел освітлення і електроприладів, що займається продажем галогенних ламп з відбивачем 230В. Звернувшись до нас ви зможете вибрати і купити галогенні лампи з відбивачем 230В в Україні, а також в інших містах нашої країни.
 
Доставку замовлень за межі столиці ми здійснюємо за допомогою компаній-вантажоперевізників (кур'єрських служб). Оформити доставку можна, вказавши адресу представництва кур'єрської служби у своєму населеному пункті або адресу квартири, офісу або об'єкта, де будуть монтувати освітлення за допомогою галогенних ламп з відбивачем 230В.
 
Для наших постійних та оптових покупців ми пропонуємо можливість придбання виробів за вигідною ціною. У нас діє гнучка система знижок. Розмір знижки визначається сумою, на яку ви купуєте товар, а також частотою здійснення замовлень.
 
Крім можливості придбання товарів з асортименту ламп, наявних у нас в наявності, ми пропонуємо вам можливість замовити освітлювальні прилади і джерела світла по каталогах представлених виробників.
У цій категорії немає товарів.