Галогенные лампы купить в Киеве, цена от «SVTsvet»

Лампи галогенні

Галогенними лампами називаються сучасні економічні джерела світла, що представляють лампи розжарювання, в балонах яких поміщений буферний газ з парів галогенів брому і йоду.
 

Переваги галогенних ламп:

 1. Технологія галогенних ламп дозволяє виготовляти їх дуже компактного розміру.
 2. Висока енергоефективність.
 3. Довгострокова експлуатація.
 4. Високі показники кольору.
 5. Яскраве світіння.
Перераховані переваги дозволяють купити галогенні лампи в Україні для освітлення великої кількості різноманітних об'єктів, забезпечуючи їм широкий спектр застосування.
 

Купити галогенні лампи в Києві можна для:

 • Освітлення побутових приміщень (люстри, бра, світильники).
 • Фото - і відеозйомки.
 • Флексографічного та офсетного друку.
 • Автомобільних фар.
 • Кінопроекторах.
 • Сушіння та експонування фотоматеріалів, стійких до ультрафіолету.
Принцип роботи галогенних ламп будується на тому, що розігрів спіралі переводить іодіда в газоподібний стан, з'єднуючись з парами вольфраму, що викликає утворення його осаду на спіралі, що сприяє збільшенню терміну служби лампи і збільшуючи робочу температуру спіралі.
 
Деякі види галогенних ламп, що мають невисоку температуру нагріву, і можуть використовуватися в якості джерел інфрачервоного випромінювання та використовуються в побутових приладах, наприклад, в мікрохвильових печах, електричних плитах, духовках і паяльниках. Ці джерела світла не зазнають забруднення, тому доторкатися до них не можна навіть чисто вимитими руками. Будь-які забруднення на колбі з-за високої температури швидко перетворюються на чорні плями і погіршують яскравість джерела світла.
 
Існує безліч видів галогенних ламп, що відрізняються за потужністю, формі патрона і колбі. Тому підбираючи галогенні джерела світла, цим параметрам приділяється особлива увага.

Купити галогенні лампи в Україні

Асортимент галогенних ламп, продажем яких ми займаємося, представлений виробами компаній Philips і Osram, партнерами яких ми є. Вироби цих марок відомі своєю якістю і надійністю і справді не потребують реклами. У нас ви зможете купити галогенні лампи в Києві або будь-якому іншому місті країни, скориставшись можливістю доставки кур'єрськими службами.
 
Продаж галогенних ламп здійснюється за спеціальною оптовою ціною. Пропозиція діє не тільки для великих оптовиків, а також для монтажно-будівельних компаній, кіно - і фотостудій, різних підприємств і організацій.
 
Крім можливості придбання галогенних ламп з асортименту, що є у нас в наявності, ми пропонуємо вам можливість замовити потрібні вам моделі з каталогів світлотехніки, які подаються виробниками.
Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
 • 66733 230V ES 33W G9 галогенна лампа Osram
  66733 230V ES 33W G9 галогенная лампа Osram HALOPIN PRO | Галогенные лампы с цоколем G9   ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Освещение общего назначения Освещение рабочего места Освещение для чтения  Освещение обеденного стола  Подсветка зеркал Нап..
  Артикул: 4008321208668
  Ціна з ПДВ: 63.70 ГРН
 • 66720 ES ECO 230V 20W G9 галогенна лампа Osram
  66720 ES ECO 230V 20W G9 галогенная лампа Osram HALOPIN PRO | Галогенные лампы с цоколем G9 ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Освещение общего назначения Освещение рабочего места Освещение для чтения  Освещение обеденного стола  Подсветка зеркал ..
  Артикул: 4008321945273
  Ціна з ПДВ: 70.80 ГРН
 • 66748 ES ECO 230V 48W G9 галогенна лампа Osram
  66748 ES ECO 230V 48W G9 галогенная лампа Osram HALOPIN PRO | Галогенные лампы с цоколем G9   ОБЛАСТИ ПРИМЕНЕНИЯ Освещение общего назначения Освещение рабочего места Освещение для чтения  Освещение обеденного стола  Подсветка зеркал ..
  Артикул: 4008321945334
  Ціна з ПДВ: 84.30 ГРН