☀️Лампы PHILIPS & OSRAM | Продажа Led-лампочек галогенки, днат, дрл «SVTsvet»

Лампи

Являясь официальным дистрибьютором таких мировых брендов, как Филипс и OSRAM в Украине мы предлагаем минимальные цены на лампы и максимальный ассортимент из наличия на нашем складе в Киеве

 

 

Асортимент: лампи Philips і Osram від SvtSvet.com.ua

Будучи офіційним дистриб'ютором таких світових брендів, як Філіпс і OSRAM в Україні ми пропонуємо мінімальні ціни на лампи і максимальний асортимент з наявності на нашому складі в Києві асортименті нашої компанії (АСТ Світлотехніка, Київ) представлені різні типи ламп виробництва такої відомої компанії Philips. Для багатьох вона відома якісною побутовою технікою.  Але Philips не тільки праски, фени, телевізори-це ще лампи, яких тисячі видів.  Будучи офіційним дистриб'ютором таких світових брендів, як Філіпс і OSRAM в Україні ми пропонуємо мінімальні ціни на лампи і максимальний асортимент з наявності на нашому складі в Києві.  Безумовно не всі з 10000 лампочок, які можна знайти в каталогах підтримуються в достатній кількості, але їх завжди можна замовити і купити PHILIPS Лампи OSRAM з поставкою в узгоджені терміни від 2 до 4 тижнів, при цьому ціна фіксується на дату оплати рахунку.

Типи ламп

Кожен тип лампочок, які використовуються для освітлення, передбачає певні експлуатаційні умови і володіє певними характеристиками.  У нас ви можете купити лампи в Україні наступних видів:
 •  Сучасне покоління люмінесцентних ламп.
 •  Лампочки розжарювання в обмеженою за потужністю гамі.
 •  Натрієві лампи, як найпродуктивніші джерела.
 •  Металогалогенові лампи.
 •  Ртутні лампи.
 •  Світлодіодні лампи останніх модифікацій
Кожен з цих видів ламп має свій спектр застосування і підходить для вуличного, домашнього і навіть промислового освітлення.  Деякі лампи можуть використовуватися як в приміщеннях, таки для вуличного освітлення, завдяки своїм універсальним властивостям.  Наприклад, купити лампи в Києві, які одночасно підходять і для вулиці, і для освітлення приміщення, можна з числа металогалогеновими або люмінесцентних джерел світла.

Призначення лампочок, як джерел світла

 • Різноманітність лампочок і джерел світла, представлене в нашому асортименті дозволяє вам купити лампи в Києві для:
 • Офісних світильників;
 •  каганців;
 •  Світильників теплиць, інкубаторів;
 •  Вуличного освітлення;
 •  прожекторів;
 •  Акцентного освітлення;
 •  Освітлення вітрин і прилавків магазинів.
Продукція, яку ми представляємо вашій увазі відповідає найвищим стандартам якості.  Якість виробів перевіряється виробниками на кожному етапі виготовлення джерел світла.  Її якість контролюється виробниками на всіх етапах виготовлення, а також підтверджено Сертифікатом відповідності України.  Кожна з ламп представлених у нас виробників є виробом високої якості, що характеризується довгострокової експлуатацією.

 Купити лампи в Україні

Новый каталог Лампы Филипс 2016 год

Звернувшись в нашу компанію, яка займається продажем ламп і іншого світлотехнічного обладнання, ви можете придбати будь-які потрібні вам джерела світла.  У нашому асортименті представлені як сучасні економні високотехнологічні моделі, так і бюджетні моделі, якість яких, незважаючи на доступну вартість, все одно залишається на вищому рівні.  Ми пропонуємо вам можливість не тільки купити лампочки з числа представлених в нашому асортименті позицій, а й замовити потрібні вам моделі за каталогами виробників Osram і Philips.
 
Нашим оптовим покупцям ми пропонуємо особливі умови співпраці, в тому числі ціну зі знижкою на всю кількість придбаних позицій.  Розмір знижки залежить від кількості придбаних одиниць.
 
Територіальне обмеження - Україна
Ми продаємо лампи не тільки в межах Києва або області.  В інші міста України ми здійснюємо доставку замовлень, користуючись послугами транспортних компаній-перевізників (кур'єрських служб), відвідавши представництва яких в своєму населеному пункті, ви зможете забрати свою покупку.
 
Прайс ціни на лампочки та інші джерела світла оновлюються і вказані в гривнях з урахуванням податку ПДВ.
 
Що тут можна скачати:

 


 

читати російською мовою

 

 

Ассортимент: лампы Philips и Osram от SvtSvet.com.ua

В ассортименте нашей компании (АСТ Светотехника, Киев) представлены различные типы ламп производства такой известной компании Philips. Для многих она известна качественной бытовой техникой. Но Philips не только утюги, фены,телевизоры-это еще лампы, которых тысячи видов. Являясь официальным дистрибьютором таких мировых брендов, как Филипс и OSRAM в Украине мы предлагаем минимальные цены на лампы и максимальный ассортимент из наличия на нашем складе в Киеве. Безусловно не все из 10000 лампочек, которые можно найти в каталогах поддерживаются в достаточном количестве, но их всегда можно заказать и купить PHILIPS Лампы OSRAM с поставкой в согласованные сроки от 2 до 4 недель, при этом цена фиксируется на дату оплаты счета.

Типы ламп

Каждый тип лампочек, используемых для освещения, предполагает определенные эксплуатационные условия и обладает определенными характеристиками. У нас вы можете купить лампы в Украине следующих видов:

 1. Современное поколение люминесцентных ламп.
 2. Лампочки накаливания в ограниченной по мощности гамме.
 3. Натриевые лампы, как самые производительные источники.
 4. Металлогалогеновые лампы.
 5. Ртутные лампы.
 6. Светодиодные лампы последних модификаций

Каждый из этих видов ламп имеет свой спектр применения и подходит для уличного, домашнего и даже промышленного освещения. Некоторые лампы могут использоваться как в помещениях, таки для уличного освещения, благодаря своим универсальным свойствам. Например, купить лампы в Киеве, которые одновременно подходят и для улицы, и для освещения помещения, можно из числа металлогалогеновых или люминесцентных источников света.

Назначение лампочек, как источников света

Разнообразие лампочек и источников света, представленное в нашем ассортименте позволяет вам купить лампы в Киеве для:

 • Офисных светильников;
 • Ночников;
 • Светильников теплиц, инкубаторов;
 • Уличного освещения;
 • Прожекторов;
 • Акцентного освещения;
 • Освещения витрин и прилавков магазинов.

Продукция, которую мы представляем вашему вниманию отвечает высочайшим стандартам качества. Качество изделий проверяется производителями на каждом этапе изготовления источников света. Ее качество контролируется производителями на всех этапах изготовления, а также подтверждено Сертификатом соответствия Украины. Каждая из ламп представленных у нас производителей является изделием высокого качества, характеризующимся долгосрочной эксплуатацией.

Купить лампы в Украине

Обратившись в нашу компанию, которая занимается продажей ламп и прочего светотехнического оборудования, вы можете приобрести любые нужные вам источники света. В нашем ассортименте представлены как современные экономные высокотехнологические модели, так и бюджетные модели, качество которых, несмотря на доступную стоимость, все равно остается на высшем уровне. Мы предлагаем вам возможность не только купить лампочки из числа представленных в нашем ассортименте позиций, но и заказать нужные вам модели по каталогам производителей Osram и Philips.

Нашим оптовым покупателям мы предлагаем особые условия сотрудничества, в том числе цену со скидкой на все количество приобретаемых позиций. Размер скидки зависит от количества приобретаемых единиц.

Территориальное ограничение - Украина

Мы продаем лампы не только в пределах Киева или области. В другие города Украины мы осуществляем доставку заказов, пользуясь услугами транспортных компаний-перевозчиков (курьерских служб), посетив представительства которых в своем населенном пункте, вы сможете забрать свою покупку.

Прайс цены на лампочки и другие источники света обновляются и указаны в гривнах с учетом налога НДС.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка