Провід ШВВП : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Провід ШВВП

Провід (шнур) ШВВП застосовується, як провід для підключення побутових електроприладів: електроприлади особистої гігієни, мікроклімату, електричних паяльників, світильників, кухонних електроапаратів і т.п. електроприладів з номінальною напругою 220/380 В.

Провід ШВВП має мідні гнучкі струмопровідні жили 5 класу гнучкості. Ізоляція виготовлена ​​з ПВХ пластикату з розпізнавальним фарбуванням по жилах. Ізольовані жили проводу ШВВП укладаються паралельно, за рахунок чого провід набуває плоску форму. Поставляється шнур ШВВП з оболонкою білого кольору. Характеристика експлуатації дроти ШВВП - температура навколишнього середовища до -25 про С; Допустима температура нагріву до 70 про С; Термін служби складає 6 років; Гарантійний термін при відсутності механічних навантажень до 2 років; Поставляються шнури ШВВП в бухтах.

Стандарт на провід (шнур) ШВВП

Шнур ШВВП виготовляється за ТУ У 31.3-31549003-017: 2009 що підтверджено Сертифікатом відповідності України.

Продаж проводу (шнура) ШВВП і ламп проводиться в Києві. Купити провід ШВВП можна в роздріб і оптом. При розміщенні оптових замовлень на провід та шнур ШВВП, металогалогенні лампи і іншу продукцію надаються низькі оптові ціни. Відвантаження проводиться зі складу в Києві. Можлива доставка по Україні.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка