Кабель UNITRONIC BUS EIB : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Кабель UNITRONIC BUS EIB

Кабель UNITRONIC BUS EIB виробництва німецької компанії LAPP KABEL, продукція якого відома в усьому світі своєю надійністю і якістю, використовується в монтажі систем життєзабезпечення та автоматизації будівель і приміщень. Купити кабель UNITRONIC BUS EIB в Україні має сенс для забезпечення систем автоматизації офісних і промислових будівель. Використовуючи кабелі Юнитроник BUS EIB можна підключити системи автоматизації, а також передавати сигнали освітлювальних систем і регулювати роботу систем вентиляції та опалення

Купити кабель Юнитроник BUS EIB в Києві можна навіть для того щоб автоматично закривати і відкривати жалюзі.

Використання кабелю UNITRONIC BUS EIB дозволяє організувати загальну систему, регулюючу роботу пропуску і замків, що враховує час, регулює доступ у приміщення, що відстежує роботу датчиків.

Використання цього виду кабельної продукції можливо в сухих вентильованих приміщеннях, в яких є опалення. Крім цього його використання можливо і в умовах підвищеної вологості, наприклад в сирих приміщеннях підвального типу.

Артикул

Число жил і діаметр (мм), або перетин (мм2) Зовнішній діаметр, мм Вага кабелю, кг/км (довідково)
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB
 2170240  2x2x0.8 6,6 54
  Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI
 2170242  2x2x0.8+3x1.5 mm2 12,7 128
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI H (безгалогенові кабель)
2170241 2x2x0.8 6,6 54
Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB PB (кабель в екрані)
2170220 1х2х0,64 8,0 64

З допомогою кабелів UNITRONIC BUS EIB реалізація системи «Розумний будинок», яку охоче впроваджують багато європейців, давно вже оцінивши її переваги та комфорт, стає простою і зручною.

Прокладка кабелю Юнитроник BUS EIB може здійснюватися наступними способами:

 1. На поверхні стель і стін.
 2. У спеціальних каналах усередині стін.
 3. В кабельних каналах.
 4. В трубах електропроводки.

Купити кабель Юнитроник BUS EIB в Україні

Наша компанія є одним з офіційних представників німецької електротехнічної компанії LAPP KABEL в Україні. Ми займаємося продажем різноманітної кабельної продукції цієї марки, в числі якої представлений і даний вид кабелів. Звернувшись до нас, ви зможете купити кабель UNITRONIC BUS EIB, підібравши його у відповідності зі своїми потребами.

Ми здійснюємо продаж кабельної продукції не тільки в столиці, але і за її межами, здійснюючи доставку замовлень з допомогою кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо.

Що стосується вартості виробів, які ми реалізуємо, то ціна на кабельну продукцію, наявну у нас в наявності більш ніж демократична. Наші постійні клієнти мають можливість отримання знижок на придбання кабелів.

Деякі види кабельної продукції, такі як Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI H (безгалогенові кабель) і Кабель зв'язку UNITRONIC BUS EIB COMBI ми поставляємо під замовлення, а також пропонуємо вам можливість замовлення інших видів кабелів безпосередньо у виробника.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
 • Кабель для BUS систем UNITRONIC BUS EIB 2x2x0.8
  Кабель для BUS систем UNITRONIC BUS EIB 2x2x0.8 Применяется для централизованного управления системной техники в зданиях (автоматизация жизнеобеспечения зданий и сооружений). Цвет оболочки зеленый. Применение в системах автоматизации зданий для управления освещением, отоплением, кондицио..
  Артикул: 2170240
  Ціна з ПДВ: 43.77 ГРН
 • Кабель для BUS систем UNITRONIC BUS L2/FIP 1x2x0,64
  Кабель для BUS систем UNITRONIC BUS L2/FIP 1x2x0,64 Кабель для систем передачи данных с волновым сопротивлением 135 -165 Ом. Артикул Число жил и диаметр (мм), или сечение (мм2) Наружный диаметр, мм Вес кабеля, кг/км (справочно)..
  Артикул: 2170220
  Ціна з ПДВ: 68.09 ГРН