Кабель J-Y(ST)Y Lg : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Кабель J-Y(ST)Y Lg

Для організації пожежної сигналізації і зв'язку використовується кабель J-Y(ST)Y Lg. Цей тип кабелю з монолітними мідними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією із загальним екраном з ламінованої алюмінієм пластмасової фольги з оболонкою з ПВХ.

Купити кабель J-Y(ST)Y Lg в Україні можна для стаціонарної (нерухомої) прокладки на штукатурку і під неї. На штукатурку кабель монтується тільки в приміщенні, для монтажу поза приміщенням він прокладається тільки під штукатуркою.

Конструкція кабелю J-Y(ST)Y Lg складається з:

 1. Однопроволочных мідних жил.
 2. Парна скручування жил, загальна скручування пар.
 3. Обмотка плівкою.
 4. Статичний екран з ламінованої алюмінієм фольги.
 5. Зовнішня оболонка кабелю виготовлена з полівінілхлориду.
 6. Яскраво червона оболонка кабелю, що відповідає вимогам, що пред'являються до відмінних рис кабелів пожежної сигналізації.

Характеристики кабелю J-Y(ST)Y Lg

 • Зоряна четверочная скручування двухпарного кабелю.
 • Стійкість до горіння.
 • При нерухомій прокладці кабель працює в діапазоні температур від мінус тридцяти до плюс сімдесяти градусів за Цельсієм.
 • Нерухома прокладка.
 • Пікове робоча напруга становить 300В.
 • Мінімальний радіус вигину кабелю, соответвующий вимогам, що пред'являються до пожежних кабелів.

У нашому асортименті представлена кабельна продукція компанії LAPP KABEL, яка використовується для електромонтажних робіт різної складності. Якість і надійність кабелів цієї компанії давно вже заслужило визнання у світі електротехнічного обладнання.

Купити кабель J-Y(ST)Y Lg в Україні

У нашому асортименті представлена різноманітна електромонтажна та кабельна продукція, в тому числі кабель J-Y(ST)Y Lg, продажем різних видів якого ми займаємося. Звернувшись до наших консультантів, ви зможете підібрати потрібний вам вид і купити кабель J-Y(ST)Y Lg в Києві.

Наші консультанти допоможуть вам підібрати потрібний кабель для організації систем пожежної сигналізації та оповіщення. Ви можете скористатися можливістю замовити кабель з каталогів компанії LAPP KABEL, якщо з представлених у нас видів кабелів вам не вдасться вибрати потрібний.

Доставку придбаної у нас продукції ми доставляємо силами кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо. Жителі столиці можуть придбати кабелі безпосередньо з нашого складу.

Будівельних та електромонтажних організацій ми пропонуємо можливість покупки кабельної продукції за вигідною ціною. У нас діє система знижок для постійних оптових замовників.

Ми відкриті для співпраці з роздрібними покупцями, пропонуючи цілком демократичну вартість електротехнічного обладнання, кабелів і різних приладів.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
 • Кабель J-Y(ST)Y 1x2x0,8-BRANDMELDE LG для пожежної сигналізації
  Кабель J-Y(ST)Y 1x2x0,8-BRANDMELDE LG  для пожарной сигнализации J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для пожарной сигнализации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с оболочкой из ПВХ, с послойным повивом, экранированный / статическая фольга, VDE 0815, красная наружная оболоч..
  Артикул: 1708001
  Ціна з ПДВ: 25.29 ГРН
 • J-Y/ST/Y-BRANDMELDE LG 10x2x0.8 Кабель пожежної сигналізації
  Кабель пожарной сигнализации J-Y/ST/Y-BRANDMELDE LG 10x2x0.8     Купить J-Y/ST/Y-BRANDMELDE LG 10x2x0.8 Кабель пожарной сигнализации со склада в Киеве и доставкой по Украине. Заказ принимается через интернет-портал компании  Светотехника или по телефонам: (044) 390-08..
  Артикул: 1708010
  Ціна з ПДВ: 150.12 ГРН
 • Кабель оптоволоконный HITRONIC HUW1500 4G 50/125 OM3
  Кабель оптоволоконный HITRONIC HUW1500 4G 50/125 OM3 Универсальный армированный кабель HITRONIC® HUW, витые свободно лежащие оптические модули, гофрированная стальная лента, наружная МДНГ оболочка J/A-DQ(ZN)(SR)H Преимущества Броня обеспечивает защиту от высоких механических нагру..
  Артикул: 27500304
  Ціна з ПДВ: 112.18 ГРН
 • J-Y/ST/Y 4X2X0,6 Кабель для телекомунікаційних мереж
  Кабель для телекоммуникационных сетей J-Y/ST/Y 4X2X0,6 J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для применения в закрытых помещениях для телекоммуникационных сетей / систем обработки информации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с послойным повивом, статическая фольга, VDE 0815. ..
  Артикул: 1591303
  Ціна з ПДВ: 33.07 ГРН
 • J-Y(ST)Y...LG 1х2х0,8 Кабель для телекомунікаційних мереж
  КАБЕЛЬ ДЛЯ ТЕЛЕКОММУНИКАЦИОННЫХ СЕТЕЙ  J-Y(ST)Y...LG 1х2х0,8 J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для применения в закрытых помещениях для телекоммуникационных сетей / систем обработки информации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с послойным повивом, статическая фольга, VD..
  Артикул: 1591500
  Ціна з ПДВ: 18.48 ГРН
 • J-Y/ST/Y...LG 2x2x0.8 Кабель для телекомунікаційних мереж
  КАБЕЛЬ ДЛЯ ТЕЛЕКОММУНИКАЦИОННЫХ СЕТЕЙ J-Y/ST/Y...LG 2x2x0.8 J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для применения в закрытых помещениях для телекоммуникационных сетей / систем обработки информации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с послойным повивом, статическая фольга, VDE 0815..
  Артикул: 1591501
  Ціна з ПДВ: 27.88 ГРН
 • J-Y/ST/Y...LG 6x2x0.8 Кабель для телекомунікаційних мереж
  КАБЕЛЬ ДЛЯ ТЕЛЕКОММУНИКАЦИОННЫХ СЕТЕЙ J-Y/ST/Y...LG 6x2x0.8 J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для применения в закрытых помещениях для телекоммуникационных сетей / систем обработки информации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с послойным повивом, статическая фольга, VDE 0815..
  Артикул: 1591505
  Ціна з ПДВ: 74.57 ГРН
 • Кабель J-Y(ST)Y 2x2x0,8 -BRANDMELDE LG для пожежної сигналізації
  Кабель J-Y(ST)Y 2x2x0,8 J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для пожарной сигнализации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с оболочкой из ПВХ, с послойным повивом, экранированный / статическая фольга, VDE 0815, красная наружная оболочка. Кабели промаркированы по оболочке надписью..
  Артикул: 1708002
  Ціна з ПДВ: 36.31 ГРН
 • Кабель J-Y(ST)Y 4x2x0,8 для пожежної сигналізації BRANDMELDE LG
  Кабель J-Y(ST)Y 4x2x0,8 BRANDMELDE LG J-Y(ST)Y...LG — монтажный кабель для пожарной сигнализации, однопроволочная жила / для неподвижного применения, с оболочкой из ПВХ, с послойным повивом, экранированный / статическая фольга, VDE 0815, красная наружная оболочка. Характеристики Д..
  Артикул: 1708004
  Ціна з ПДВ: 66.79 ГРН