Сумеречное реле купить в Киеве, цена от «SVTsvet»

Датчики освітленості і сутінкові реле

Одним з видів реле, що використовуються для виключення або включення освітлення, є сутінкове реле, залежне від ступеня освітленості навколишнього середовища.

Сутінкове реле або фотореле, як його ще називають, являє собою прилад, що складається з таких складових частин, як:

 1. Електронний блок.
 2. Датчик, оснащений кабелем підключення.
 3. Контактор і тиристорний ключ або вихідна електромагнітне реле, об'єднані в комутаційне пристрій.

Крім цього сутінкове реле обладнується корпусом і кронштейном для кріплення.

Купити сутінкове реле в Україні, поєднане в одному приладі з датчиком освітленості можна назвати самим популярним рішенням для організації вуличного освітлення.

Датчик освітленості визначає ступінь освітленості, зіставляючи його з заданим рівнем і подаючи сигнал на включення або відключення освітлювального приладу.

Де використовується сутінкове реле?

Купити сутінкове реле в Києві та інших містах можна для:

 • Вуличного освітлення присадибної території.
 • Охоронного освітлення складських, виробничих, промислових територій.
 • Організації нічного чергового освітлення.

З допомогою сутінкового реле можна управляти не тільки одним освітлювальним приладом, а цілим рядом приладів.

У нашому каталозі представлені моделі сутінкових реле, якими обладнуються натрієві лампи, призначені для вуличного чергового освітлення. Крім цього ми пропонуємо вам можливість придбати сутінкові реле для прожекторного освітлення.

Всі представлені нами моделі сутінкових реле виробництва компаній Moeller, Theben, Schneider, Moeller, відомих у світі світлотехніки та електрообладнання.

Купити сутінкові реле в Україні

Наша компанія займається продажем сутінкових реле та інших систем управління електроприладами. Звернувшись до наших фахівців, ви зможете придбати сутінкові реле в Києві та за межами столиці, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині.

Крім моделей сутінкових реле, розміщених у каталозі інтернет-магазину, у нашому асортименті представлені зчленовані системи освітлення, що складаються з прожекторів і світильників, обладнаних датчиками освітленості. Ми пропонуємо своїм клієнтам можливість придбання потрібних реле, датчиків і інших електроприладів під замовлення за каталогами виробників, офіційними представниками яких ми є.

Доставка замовлень за межами столиці здійснюється за допомогою послуг компаній вантажоперевізників, з якими ми співпрацюємо. Жителі столиці та області можуть зробити покупку з нашого складу.

Оптовим замовникам та електромонтажних компаніям ми пропонуємо можливість покупки приладів, що використовуються для енергозбереження, за ціною зі знижкою.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка
 • Реле сутінковий LUNA 126 star 5-200лк встроенный датчик освітленості /Theben/
  Реле сумеречное LUNA 126 star      LUNA 126 star Сумерки и нужен выключатель со встроенным датчиком освещенности - сумеречный выключатель LUNA 126 star Предусмотрено фиксированные настройки и выключение задержки вкллючения/отключения Предусмотрена защита о..
  Артикул: th 1260700
  Ціна з ПДВ: 0.00 ГРН
 • Реле сутінковий LUNA 109 2-2000 Лк, на DIN, виносний датчик освітленості /Theben/
  Реле сумеречное LUNA 109 2 - 2000 лк   LUNA 109  Сумеречное реле относится к классу низковольтного оборудования. Аналоговое реле, для управления электроприборами и освещением в зависимости от уровня естественного освещения на улице или внутри помещения; Внешний световой сенсор..
  Артикул: th 1090100
  Ціна з ПДВ: 2 976.82 ГРН
 • сутінковий реле для зовнішньої установки 16А / 230 В, IP 54
    Сумеречное реле для наружной установки 16А / 230 В, IP 54 Сумеречное реле позволяет включать и   выключать освещение в зависимости от естественной освещенности. Применяется для управления освещением улиц, придомовых территорий, реклам, витрин и т.д. При непосредственном подключении..
  Артикул: EE702
  Ціна з ПДВ: 1 417.65 ГРН
 • сутінковий реле SE ІС 2000P + наст. датчик
    Сумеречное реле SE ІС 2000P + настенный датчик Фотореле с таймером IC2000P+ в комплекте с датчиком освещенности автоматически управляют освещением, рольставнями и т. п. в соответствии с интенсивностью света и (или) временем суток.. У реле есть внешний управляющий вход для выключателя&nb..
  Артикул: 15483
  Ціна з ПДВ: 5 210.95 ГРН