Датчики присутності ІК : Консультация. Продажа. Отзывы. Стоковый склад 0672461812 купить электротовары, лампу, выключатель, розетку - интернет-магазин «АСТ Светотехника» в Украине

Датчики присутності ІК

Одним з видів обладнання, що відноситься до категорії енергозберігаючого обладнання, є датчики присутності ІК, використовувані для комфортного керування електроприладами.

Для того, щоб Замовити і Купити датчик присутності ІК Theben дзвоніть і пишіть:

  • (044) 390-0825
  • <span itemprop="telephone" style="box-sizing: border-box; color: rgb(54, 111, 241); font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 18px; font-weight: bold; line-height: (hidden)
  • (067) 246-1828

 

Завдяки наявності функції вимірювання рівня освітленості датчики присутності можуть регулювати яскравість освітлення приміщення. При відсутності людей в приміщенні освітлення вимикається. Чутливість датчиків присутності ІК дозволяє їм реагувати навіть на незначні рухи людини, наприклад, на рухи при роботі за комп'ютером або письмовим столом.

Область застосування датчиків присутності ІК

  1. Офіси та офісні будівлі.
  2. Торгові павільйони, магазини, салони.
  3. Великі торгові галереї і мегамаркети.

Фото - Датчики присутності ІК

Крім цього, купити датчики присутності ІК в Україні можна і для побутового використання. Вони давно вже користуються популярністю в Європі і Азії, будучи частиною концепції «розумний будинок», в якому датчиками присутності регулюється освітлення приміщень, включення систем вентиляції та кондиціонування.

Купити датчики присутності ІК у Києві та інших містах сьогодні намагаються багато власників приватних котеджів, квартир, будинків, прагнуть не тільки до ефективного використання енергопостачання, але і до того, щоб зробити свій будинок максимально комфортним і затишним.

У нашому інтернет-магазині представлені моделі датчиків присутності ІК виробництва німецької компанії Theben. Однією з їх відмінних особливостей цього високоякісного та надійного обладнання є запам'ятовування звичної активності мешканців будинку, що дозволяє підлаштовувати під неї роботу систем освітлення, коригуючи час затримки відключення освітлення.

Купити датчики присутності ІК в Україні

Все більша кількість користувачів датчиків присутності ІК Theben оцінює переваги їх використання, тому наша компанія не могла не включити їх в перелік енергозберігаючого обладнання, продажем якого ми займаємося. Для багатьох жителів столиці та інших міст України рішення купити датчики присутності ІК у Києві, так само як і в інших містах країни стало синонімом не тільки економії електроенергії, але і синонімом комфорту.

Ми пропонуємо вам можливість замовити це енергозберігаюче обладнання за цілком демократичною ціною. Оптовим замовникам надаються знижки на придбання електрообладнання і світлотехніки, розмір яких визначається обсягом замовлення. Доставку придбаного енергозберігаючого обладнання ми здійснюємо за допомогою кур'єрських служб. Оцініть переваги використання цього виду енергозберігаючого обладнання, які полягають у зручності, функціональності, надійності, комфорту і економії, якими володіють датчики присутності Theben з Німеччини.

Сортування:
На сторінці:
Вид: Список Сітка